Picasso Bohem halı modelleri ile salon ve oturma odalarında şıklığı yakalamak mümkün. Halılar evin en sevilen ve göze çarpan aksesuarları arasında yer almaktadır. Farklı boyutlarda ve tasarımlarda olan bu halılar, zengin modelleri ile her eve ve dekorasyona uygun hale gelebilmektedir. Picasso bohem halı modelleri içerisinden seçim yaparken de evin tasarımı öne çıkmaktadır. Picasso Bohem halı ürünleri oldukça etnik bir görüntü sunmaktadır.

Modern dokuma teknikleri ile eski tarzda bir halı elde edilmiştir. Modern ve son teknoloji ürünler ile üretilen halılar, uzun süreli kullanım için uygun tasarlanmıştır. El dokusu görünümü ile bir arada hoş bir tasarım haline gelmektedir. Birçok farklı ebattı bulunan ürünün her ebadından alınabilir. Burada sizin evinizin tasarımı, kullanılan malzemeler oldukça etkilemektedir. Farklı renk ve dizaynları ile bu halılar zengin ve lüks bir görüntü sunabilmektedir. Halılar saçaklara sahiptir ve sadece kısa kenarlarda yer almaktadır.  Her halıda bulunan bu saçaklar hoş tasarımı desteklemektedir.

Picasso Bohem Halı Çeşitleri

Picasso Bohem halı çeşitleri özellikle renkleri ile oluşmaktadır. Renkleri oldukça zengin alternatiflere sahiptir ve bir renk üzerinden ilerlemez. Yani Picasso Bohem halı modelleri içerisinde her rengi görebilmek mümkündür. Bu durum tasarımın bütünü ile de ilişkilidir. Farklı geometrik desenler, birçok rengini bir arada kullanılması ile hoş bir tezat yaratmıştır. Bohem halı görünümü sunan bu halılar hem salaş hem de şık evlerin bir arada tercih edilen ürünüdür. Her ortama uyum sağlayan bu halılar özellikle sade ev dekorasyonlarının gözde modelidir. Farklı boyutları içerisinden seçim yapmak mümkündür. Bu boyutlar değişken olması sayesinde her eve hitap edebilir. Aynı zamanda salon ve oturma grupları ile de uyumludur.

Boyut tercihini sizler yapabilirsiniz. Zengin renk alternatifi olan bu ürünler özgün bir ev tasarımı elde etme imkanı sunar. Picasso Bohem halı ürünlerinde hava yüksekliği 8 milimetre şeklindedir. Bu sayede ayakta kötü bir his uyandırmaz ve her bir bölümü eşittir. Özellikle tozlu yerlerde yaşayan insanlar için odlukça kullanışlıdır çünkü toz ve hava tutmaz. Picasso Bohem halı kullanılırken ayak konforunuzdan ödün vermeniz gerekmektedir. Hav ipliği ile üretilen üründe ekstra yumuşatıcı da kullanılmıştır. Ürünler anti statiktir ve elektriklenme yaşanmaz. Aynı zamanda anti alerjik ve anti bakteriyel özellikleri de bulunmaktadır. Tabanında dokuma tercih edilmiştir ve kolayca leke tutmaz. Bu gibi avantajları ile Picasso Bohem halı her dönemin sevilen modeli olacaktır.

Picasso Bohem Halı Fiyatları

Picasso Bohem halı fiyatları için birçok alternatif vardır. Bu halılar zengin ürün çeşitliği ile herkese hitap edecek şekildedir. Özellikle çok renkli halı tasarımı sevenler için öne çıkmaktadır. Fiyatı en etkileyen unsur ise ebattır. Çünkü Picasso Bohem halı birçok boyuta sahiptir. 160x230, 200x290, 80x150 ve 80x300 gibi seçeneklere sahiptir. Bu halıların fiyatları da birbirinden farklı olacaktır. Ancak halının büyümesine veya küçülmesine hiçbir kalite farkı oluşması mümkün değildir.

Boyutlar ile birlikte tasarım da çeşitlenmektedir. Elbette Picasso Bohem halı içerisinde yer alan modeller birbirinden farklı olacaktır. Bu nedenle seçim yaparken bu renkli halıları inceleyebilirsiniz. Halıların hem desenleri hem de kullanılan renkleri özgündür. Bu sayede Picasso Bohem halı modellerinde geleneksel ve modern tarzı bir arada görmek olasıdır. Bohem bir tasarım olsa da şık birçok ortamı da daha uyumlu hale getirebilir. Picasso Bohem halı içerisinden seçim yaparken ihtiyacınız olan ebata ve hoşunuza giden tasarıma uygun seçimler yapabilirsiniz.